18.01.2017

Lůžková část kliniky

• Jednotka intenzivní péče rozdělená na onkologickou a standardní část s celkem 12 lůžky (6 + 6)
  • I. lůžková stanice s 27 lůžky se speciálním onkologickým provozem včetně vybavení pro podávání chemoterapie
  • II. lůžková stanice s 27 lůžky se standardním vybavením a provozem
    • Lůžková oddělení jsou vybavena většinou 3 lůžkovými pokoji, sociální zařízení (sprcha, WC) je společné vždy pro 2 pokoje.
    • Na každém oddělení je k dispozici i nadstandardní 1 lůžkový a 2 lůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, chladničkou.
počet zobrazení: 10126 poslední aktualizace: 18.01.2017
Hodnocení: (hodnotilo 18 uživatelů) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.